Defending Jacob 1. Sezon 4. Bölüm full hd dizisi izle, Defending Jacob 1. Sezon 4. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Defending Jacob 1. Sezon 4. Bölüm

Damage Control
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*(35:02) Musée d'Orsay: Orsay Müzesi, Fransa'nın başkentinin Paris'te bulunan bir devlet müzesidir.
Kaynak: Vikipedi
*(35:07) Nilüferler: Fransız ünlü ressam Claude Monet tarafından yapılan yaklaşık 250 tane yağlı boya tablolarıdır.
*(35:10) İzlenimcilik: 19. yüzyılda Fransa'da ortaya çıkan ve bütün sanat dallarını, özellikle resmi etkileyen akım. Doğadaki unsurların kişinin içinde oluşturduğu izlenimleri, duygusal izleri yansıtmayı hedefler. Bu akım içerisinde yer alan sanatçılar, doğayı objektif bir gerçek olarak değil,kendilerinde yarattığı izlenimi resme (veya edebi esere) aktarırlar.
Kaynak: Vikipedi

Bölümü beğendiniz mi?
Defending Jacob Defending Jacob 1. Sezon 4. Bölüm
Defending Jacob
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.