DC's Legends of Tomorrow 6. Sezon 9. Bölüm full hd dizisi izle, DC's Legends of Tomorrow 6. Sezon 9. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

DC's Legends of Tomorrow 6. Sezon 9. Bölüm

This Is Gus
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Raincouver: "Rain" kelimesi yağmur anlamına gelmektedir. Vancouver'da sık sık yağmur yağmasına ithafen böyle bir kelime oyunu yapılmış.

Bölümü beğendiniz mi?
DC's Legends of Tomorrow DC’s Legends of Tomorrow 6. Sezon 9. Bölüm
DC's Legends of Tomorrow
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.