Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story 1. Sezon 5. Bölüm

Blood On Their Hands
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story 1. Sezon 5. Bölüm Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story 1. Sezon 5. Bölüm ücretsiz mobil dizi izle. Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story 1. Sezon 5. Bölüm hakkında yorum yapabilirsiniz.
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story 1. Sezon 5. Bölüm
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 5. Bölüm
Yorumlar 15 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • MienwsaKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Kendi içinde vardı. Ailesinin payı az bence . Gerçekte her şey daha da vahşi . Program olduğu için mecburen hayatını gösteriyorlar. Ama insan gerçek bir fotoğrafı görünce bile fena oluyor . Normal bir insan yapamaz. Öldürüp bir de yiyor . 17 kişi bir de. Zaten öldürmüşler bu adamı. Yaşamadığını bilmek birsz içimi rahatlatıyor ne yalan soyleyeyim

  49

  3

 • KbrnrKayıtlı Üye

  İlk başta Jeff e üzülmüştüm. Ailesi yüzünden böyle olduğunu düşünmüştüm ama Jeff bunu isteyerek yapıyor ve takıntı haline getirmiş..


  42

  4

 • MienwsaKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Bu adamın hem bu kadar ürkek olup hem de bu kadar cinayet işleyebilmesi . Hepsi polislerin ilgisizliğinden kaynaklanıyor . Ölenlerin çoğu siyahi olduğu için bu ilgisizlik . Baştan ilgilenseleri çoğu yaşıyor olacaktı ?

  41

  4

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2
Reklamı Kapat