Critters: A New Binge 1. Sezon 6. Bölüm full hd izle, Critters: A New Binge 1. Sezon 6. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Critters: A New Binge 1. Sezon 6. Bölüm

For Crites Sake
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*Hipohidrotik Ektodermal Displazim: Hipotrikoz, hipodonti ve en belirgin özelliği olan hipohidrozla nitelenen bir kalıtsal hastalıktır. Hastaların alın ve çenesinin çıkık, burun kökünün basık ve burun ucunun sivri olması tipik özelliğidir.

*Oküler Rozasea: Rozasea, cildi etkileyen, kronik, ilerleyici ve nedeni bilinmeyen bir hastalıktır. Rozasea, cildi tutan bir hastalık olmasına rağmen, %58-72 hastada göz kapağı ve oküler yüzeyde inflamasyona neden olabilecek şekilde gözü de etkileyebilmektedir.

Bölümü beğendiniz mi?
Critters: A New Binge Critters: A New Binge 1. Sezon 6. Bölüm
Critters: A New Binge
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.