Sunucu güncellemesi nedeniyle açılmayan bölümler olabilir, Tarayıcı(uygulama) geçmişinizi temizleyin yada farklı tarayıcı ile giriş yapın.
Critters: A New Binge 1. Sezon 2. Bölüm full hd izle, Critters: A New Binge 1. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Critters: A New Binge 1. Sezon 2. Bölüm

Beginnings
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*Jell-O: Jelatin tatlı çeşitleri (meyve aromalı jeller), pudingler ve kremalı turta çeşitleri için tescilli bir ticari markadır. Orijinal Jell-O jelatin tatlısı (jöle olarak jenere edilmişdir) markanın imzasıdır.

*Jell-O Shots (ya da "Jello Shots"): İçine su yerine alkol katılarak yapılan jöle. Votka ya da likör konularak yapılıyormuş. "Alkollü jöle" olarak çevirdim.

*Costco (ya da "Costco Wholesale"): Türkiye’de bulunan Metro Toptancı Marketi’nin Amerika versiyonudur. Costco Wholesale Market’e sadece üye olanlar girebiliyor. Kanada, Meksika, Birleşik Krallık, Japonya, İspanya gibi birçok ülkede faaliyet gösteren Costco’da ihtiyacınız olan birçok şeyi bulmanız mümkün. Her türlü gıda (helal et), ev eşyası, elektronik eşya, oto eşyası, bahçe aksesuarları vb. şeyleri Costco’da rahatlıkla bulabilirsiniz.

*Smithsonian Enstitüsü: ABD hükümeti tarafından yönetilen bir müze ve araştırma merkezi öbeğidir. 1846 yılında "bilgiyi artırmak ve yaymak" amacıyla kurulmuştur. Washington, DC'deki merkezinde 137 milyon nesne bulunmaktadır.

Bölümü beğendiniz mi?
Critters: A New Binge Critters: A New Binge 1. Sezon 2. Bölüm
Critters: A New Binge
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.