Criminal Minds 14. Sezon 1. Bölüm full hd dizisi izle, Criminal Minds 14. Sezon 1. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Criminal Minds 14. Sezon 1. Bölüm

300
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

* VICAP (Violent Crime Apprehension Program): FBI'ın seri katillere karşı uygulamaya koyduğu türkçe tercümesi "Şiddet Suçlularını Yakalama Programı" şeklinde olan program.
*BAU (Behavioral Analysis Unit): Tercümesi yer yer "Davranış Analiz Birimi" olarak bazen de kısaltması "DAB" olarak verilmiştir.
*Metro P.D. (Metro Police Department): Kısaltması "MPT" olarak verilmiştir.
*Poligami: Çok eşlilik veya poligami, bir kimsenin aynı esnada birden fazla kişiyle evli olmasıdır. Kaynak: Vikipedi.
*AVI (Automatic Vehicle Identification): "Otomatik Taşıt Tanıma" olarak bilinen ifadenin kısaltmasını "OTA" olarak kullandım.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.