Catch The Ghost 1. Sezon 4. Bölüm full hd izle, Catch The Ghost 1. Sezon 4. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Catch The Ghost 1. Sezon 4. Bölüm

Episode 4
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • Dolunay GokceKayıtlı Üye

  Yalnız kızdaki cesaret müthiş
  Ben gece tuvalete gitmekten korkuyorum kız metro hayaletisin yakalamaya çalışıyor kız azıcıkmı korkmaz insan arkandan birimi geliyor birimi var yok kız insan üstü bir varlık …..
  Ayol 4 tane insan öldürmüş bari bi bıçak bi silah al….
  8  0
  Cevap yazmak için üye ol.