Californication 4. Sezon 9. Bölüm full hd izle, Californication 4. Sezon 9. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Californication 4. Sezon 9. Bölüm

Another Perfect Day
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

"Ben sahtekar değilim": Orijinali "I am not a crook." Watergate soruşturmaları sırasında Nixon'ın, televizyonda bir gazeteciye konuyla ilgili verdiği cevap: "İnsanlar, Başkanlarının sahtekar olup olmadığını bilmeliler. Ben bir sahtekar değilim. Sahip olduğum her şeyi hak ettim." Devamını Watergate altında bulabilirsiniz:
http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Nixon
Huxtable, Cosby, Manson aileleri: "The Cosby Show"da Huxtable ailesinin maceraları anlatılıyor. Mansonlar için de "The Manson Family"ye bakabilirsiniz.
The Cosby Show: http://www.imdb.com/title/tt0086687/
The Manson Family: http://www.imdb.com/title/tt0118840/
Cheese Sensation: "Peynir Dünyası" diye çevirdiğim bu şeyin aslı da saçma sapan bir şeymiş zaten.
http://www.flickr.com/photos/[email protected]/2412673703/
7-Eleven: Dünyanın en fazla mağazaya sahip marketi. 39,000 tane varmış. Türkiye'de yok sanırım.
http://en.wikipedia.org/wiki/7-Eleven
Midnight Cowboy:
http://www.imdb.com/title/tt0064665/
Becca'nın araba kullanmayı öğrendiği sırada çalan şarkı: Pink Mountaintops - Holiday
http://www.youtube.com/watch?v=hVpNE_AGcN0

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.