Californication 3. Sezon 9. Bölüm full hd izle, Californication 3. Sezon 9. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Californication 3. Sezon 9. Bölüm

Mr. Bad Example
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Blockbuster : Blockbuster, dünyanın en büyük VHS kaset, DVD ve oyun kiralama şirketlerinden biridir. Merkezi Teksas, Dallas'taki Renaissance Tower'dadır. Blockbuster, 29 ülkede faaliyet göstermektedir. Bu ülkeler arasında ABD, Kanada, Meksika, Arjantin, İrlanda, Porto Riko, Avustralya, İngiltere, Yeni Zelanda, Brezilya, Peru, Tayvan ve İtalya bulunmaktadır. Geçmişte İspanya'da da faaliyet göstermi.
http://www.blockbuster.com/
Be kind, rewind (Biraz nezaket göster, başa sar) : Video kaset kiralandığı zamanlar kiralanan kasetin üzerinde yazan not.
Leon Spinks : 1978'de muhammad ali'nin dünya şampiyonu ünvanını alan boksör.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.