Californication 3. Sezon 8. Bölüm full hd izle, Californication 3. Sezon 8. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Californication 3. Sezon 8. Bölüm

The Apartment
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Skype - İnternetten görüntülü konuşma imkanı sağlayan iletişim programı.
http://www.skype.com/intl/tr/
The Tudors : 8. henry vakası üstüne kurulmuş, adından da anlaşılabileceği gibi tudor hanedanına adanan showtime’in yeni soft tarihsel dizisi. Dizideki göndermede hanedanlık tarafına. Hank Dekanı hep kral gibi tasvir ettiği için onlardan Tudors olarak bahsediyor.
Kırmızı Akıntı : university of alabama'nin futbol takiminin ismi. argoda adet dönemi de demek. ancak bölümde futbol takımına gönderme yapılarak adet dönemi belirtiliyor.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.