Californication 3. Sezon 11. Bölüm full hd izle, Californication 3. Sezon 11. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Californication 3. Sezon 11. Bölüm

Comings & Goings
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Ya-Ya Kardeşliği : "Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood" filmine gönderme yapılıyor. Ya-Ya Sisterhood, filmde ana karakterin annesinin arkadaş grubu. kendi aralarında sırları olan bir grup.
http://www.imdb.com/title/tt0279778/
Tümgeneral George Henry Thomas : Chickamauga Savaş sırasında gelen geri çekilme emrine rağmen, ordusunun güvenliği için ordusunun arkasında duracağını söylemiş ve azmi sayesinde hayati önem taşıyan galibiyette rol aldığı için adı "Chickamauga Kayası" olarak anılmış.
http://en.wikipedia.org/wiki/George_Henry_Thomas

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.