Californication 3. Sezon 10. Bölüm full hd izle, Californication 3. Sezon 10. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Californication 3. Sezon 10. Bölüm

Dogtown
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Dogtown : California eyaleti, los angeles şehri, venice semti içerisindeki kaykaycı meşhur etmesiyle ünlü, dogtown mahallesi. Bölüm ismini buradan almış.
The Franklin Mint : Koleksiyonluk eşyalar satan bir şirket.
Abbie Hoffman : Abbot Howard "Abbie" Hoffman (d. 30 Kasım 1936 - 12 Nisan 1989) sosyal ve politik aktivist.
1971'de Hoffman, para harcamadan nasıl yaşanabileceğini önerdiği "Steal This Book" (Bu Kitabı Çal) kitabını bastı. Birçok okur Hoffman'ın önerisini takip edip kitabı çaldı. Bu yüzden bir çok kitap dükkanı kitabı bulundurmayı reddetti.
Dizide "Steal This Book" (Bu Kitabı Çal)'a gönderme yapılıyor.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Abbie_Hoffman

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.