Brooklyn Nine-Nine 2. Sezon 9. Bölüm full hd izle, Brooklyn Nine-Nine 2. Sezon 9. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Brooklyn Nine-Nine 2. Sezon 9. Bölüm

The Road Trip
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Matzo Çorbası: askenazi'lere ozgu bir yemek olup asil adinin okunuşu kneydalah'dir.
Kreplach Çorbası: musevi mutfak kültüründe çorba içinde erişte türü bir yemek. çorbanın içinde erişte ya da mantıya benzer bir şey servis ediliyor. genelde insanların bir araya geldiği yemeklerde verilir.
Kaynatma Seti(home brewing kit): Teddy'nin bira yapma zımbırtı makinesi. İngilizce adıyla google'dan görsel bakabiliyoruz tabii ki.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.