Brooklyn Nine-Nine 2. Sezon 7. Bölüm full hd izle, Brooklyn Nine-Nine 2. Sezon 7. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Brooklyn Nine-Nine 2. Sezon 7. Bölüm

Lockdown
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

TinkerBell : tinkerbell küçücük bir peridir. cüssesi içinde çok sayıda duygu barındırmaya müsait olmadığından sık sık duygu karmaşası yaşar ve kimi zaman son derece iyi kalpli ve yardımseverken, kimi zaman kinci ve kötü huylu oluverir. çok konuşan bi peridir. tinker bell o kadar küçüktür ki içinde aynı anda iki duygu barınamaz.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.