Brooklyn Nine-Nine 1. Sezon 18. Bölüm full hd izle, Brooklyn Nine-Nine 1. Sezon 18. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Brooklyn Nine-Nine 1. Sezon 18. Bölüm

The Apartment
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

''Top oynarken'' = Burada baba ve oğul birbirlerine beyzbol topu atarlar ya, işte ondan bahsediyor. Bunu açıklamasam olmazdı.
''Media Content'' = Burada araştırdığım kadarıyla ''House of Cards'' dizisini kastettiğini sanıyorum.
''Pijama partisinin kralı'' = House Party 2 filmi 90'larda geçen bir film ve bir grup gencin normal parti dışında fena bir pijama partisi vermelerini anlatıyormuş. Ona atıfta bulunuluyor. Göz atmak isteyenler için
http://www.youtube.com/watch?v=PYzMQC49NfM
''Savaş öncesi daire'' = 2. Dünya savaşı öncesinde yapılan binalarmış. Yapıları, yalıtımları, süslemeleri daha daha iyi oluyormuş. İlginç.
''Wife Swap'' = Wife Swap eş değiştirme manasına gelen ve sosyal sınıflar arası zıtlığı sergilemeye odaklanan bir reality show. Farklı sınıflardan iki ailenin kadınlarını değiştirmesi fikrine dayanan program her ne kadar reyting için saçmalamalara zemin hazırlasa da; ekonomik, kültürel, inançsal veya psikolojik faktörlerin aile yapılarını nasıl farklılaştırdığını gözler önüne seriyor. Kaynak = https://eksisozluk.com/wife-swap--1105405

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.