Brooklyn Nine-Nine 1. Sezon 11. Bölüm full hd izle, Brooklyn Nine-Nine 1. Sezon 11. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Brooklyn Nine-Nine 1. Sezon 11. Bölüm

Christmas
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Freestyle killer: Buna serbest katil yazdık ama böyle izlerken serbest meslek erbabı gibi bir düşünce oluşmasın. Oradaki serbest tarzı olmayan, tarzsız, belli bir kuralı olmayan anlamındaki serbesti simgeliyor. Adamımız yüzücü olduğu için yüzmedeki serbest yüzme stili de bu lakabı almasında etkin. Ek olarak 4x100 dediği de 4 kişilik bir ekiple serbest stilde yüzme yarışması. Google'dan örneklerine bakabilirsiniz.
Marco Polo'yu hâlâ bilmeyen varsa şöyle alalım = bir havuz oyunudur. bir kisi ebe olur ve gozlerini kapar. diger kisiler havuzda etrafinda dolasirlar. ebe kisi marco der insanlar da polo derler ve ebe polo diyenleri seslerini takip ederek yakalamaya calisir. embesil bir seydir.
1. espri: 20.56'da aması "maması" yok dediğim kısımda bir laf oyunu yapılıyor. Boyle kalçadan (butt) kurşunu yiyor ya, Jake'in söylediği "no ifs and butts" cümlesi de lamı cimi yok! anlamına gelen bir deyiş. Son kısımda bununla ilgili espriler dönüyor.
2. espri: "from the bottom of..." diye başlıyor Boyle, bunun devamı "heart" yani içtenlikle söyleyebilirim diyecek tam, Jake orayı da göt olarak tamamlıyor:))
3. espri: Amy Rosa'nın fotoğrafını çektiğinde "I got shot" diyor, buradaki "shot" hemen vurulmak, hem fotoğraf çekme anlamı olduğu için Jake yine golü atıyor.

Paylaş
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • IdrilKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Bu ekipte neden kimse vurulmuyor gerçi vurulsa bile komik olsun diye götlerinden vurulurlar herhalde diye düşünürken boyle un bölüm sonuna doğru götünden vurulması fantastik oldu 🤗 herkes çok tatlı en iticisi bile şekere bulanmış gibi karakterleri var biraz tahmin edilebilir bir dizi ama yine de yaşadığım dizi ykıtlığında fena gitmiyor doğrusu. Ve ayrıca tenks dizigom1.com🤛🏻😌  1  0
  Cevap yazmak için üye ol.