Boardwalk Empire 5. Sezon 8. Bölüm full hd izle, Boardwalk Empire 5. Sezon 8. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Boardwalk Empire 5. Sezon 8. Bölüm

Eldorado
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Cornelius Vanderbilt = http://tr.wikipedia.org/wiki/Cornelius_Vanderbilt
Simeon D. Fess = http://en.wikipedia.org/wiki/Simeon_D._Fess
Franklin D. Roosevelt = http://tr.wikipedia.org/wiki/Franklin_D._Roosevelt
Mustache Petes: 1900'lerin başında Amerika'ya(özellikle New York'a) gelen Sicilyalı mafyalar. Luciano'nun da içinde bulunduğu yeni nesil, sadece İtalyanlar ile çalışmayı tercih etmeleri sebebiyle onları fazla katı buluyor.
Luciano'nun kurduğu mafya ağı, Maranzano ve Masseria'yı öldürdükten sonra "komisyon" adını verdikleri; şu an hala Amerika'daki mafya örgütlenmesinin temeli olan, tek bir patron yerine birden fazla söz sahibinin olduğu bir oluşum haline geliyorlar.
Çeviride "Eski İtalyan Babaları" olarak geçiyor. = http://en.wikipedia.org/wiki/Mustache_Pete
L'Chaim: Yahudilerin kadeh kaldırırken kullandıkları bir kelime. Değiştirmeden, olduğu gibi bıraktık.

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
Boardwalk Empire afis
Boardwalk Empire
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.