Better Call Saul 6. Sezon 7. Bölüm full hd dizisi izle, Better Call Saul 6. Sezon 7. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Better Call Saul 6. Sezon 7. Bölüm

Plan and Execution
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
Better Call Saul Better Call Saul 6. Sezon 7. Bölüm
Better Call Saul
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
6. Sezon 7. Bölüm
Yorumlar 18 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • firessmokeyKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  lalo’nun lağımdaki hamamböceğini görüp aklına jimmy’nin gelmesi manidar. 5. sezonun 8. bölümünde lalo ve kim konuşurken lalo, jimmy hakkında hamam böceği anlamına gelen “cucaracha” diye bahsediyor.

  howard’ın ölümü de, tam “ayakta kalıp atlatacağım bunu.” dedikten sonra gerçekleşiyor. bu da anlamlı zira lalo, jimmy’nin her haltı atlatabilmesine hep saygı duymuştur.

  ve howard’ın ölünce düştüğü pozisyon ve yapılan çekim, walter white’ın ölümüne bir göz kırpmış.

  howard, bölüm başında sodanın patlamaması için şişeyi düzgün bir şekilde döndürüyor; lalo’nun silahına susturucuyu takarken döndürmesi gibi.

  hahaha bitmiyor. howard, ölmeden önce kim’e “tanıdığım en zeki ve potansiyelli insanlardan birisin.” diyor, tıpkı hank’in ölmeden önce walter’a “tanıdığım en zeki adamsın.” demesi gibi. iki kurban, ölümlerine dolaylı ve istenmedik şekilde sebep olmuş katillerine aynı son sözleri sarf ediyor. tarihin en iyi dizisi bu.


  54

  3

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2