Better Call Saul 5. Sezon 10. Bölüm full hd dizisi izle, Better Call Saul 5. Sezon 10. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Better Call Saul 5. Sezon 10. Bölüm

Something Unforgivable
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Bölümü beğendiniz mi?
Better Call Saul Better Call Saul 5. Sezon 10. Bölüm
Better Call Saul
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 10 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • mike ehrmanthrautMisafir

    bütün dizi, saul goodman walter white ve jesse pinkmanın ilk buluştuğu anda, saulun walter ve jesse tarafından kaçırılmasıyla başladı. saul ”it wasn’t me, it was ignacio, lalo didnt send you?” demesiyle anlıyoruz ki lalo olayları çözmüş, ama avukata da suç bulmamış yoksa onu da çoktan temizlerdi, ignacionun ona ihanet ettiğini anlayacak. saul kendini kaçıranları lalonun adamı zannediyor, onlara kendisinin ihanet etmediğini ignacionun ettiğini söylüyor ancak saul asıl ihanet edenin ignacio olduğunu ne zaman öğrendi bilmiyoruz. lalo meksikaya kaçmak zorunda polis peşinde. meksikadan halledecek bu işleri. çok güzel dizi.


    41

    1