Betrayal 1. Sezon 8. Bölüm full hd izle, Betrayal 1. Sezon 8. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Betrayal 1. Sezon 8. Bölüm

... One More Shot
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*Ç.K.A: Çevre Koruma Ajansı.

*Cefren: Aslında burada orjinalinde geçen ''flousted'' diye bir kelimenin gerçekten de bir anlamı yok, onun yerine yine zorla, ite kaka yaptırmak anlamındaki ''cebren'''i olmamış bir kelime olarak ''cefren'' yapmak zorunda kaldım.

*Jenga: Leslie Scott tarafından bulunan fiziksel ve zihinsel beceri oyunu. Milton Bradley Company ve Hasbro tarafından pazarlanmaktadır.

Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Jenga

*Üçüncü Çağ: J. R. R. Tolkien'in Orta Dünya evreninde bir zaman dilimidir. Orta Dünya tarihi, gerçek Dünya tarihinin kadim zamanları olarak kurgulanmıştır.

*Mithril: J.R.R. Tolkien evreninde kurgusal madde.

Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Mithril

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.