Being Human 3. Sezon 4. Bölüm full hd izle, Being Human 3. Sezon 4. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Being Human 3. Sezon 4. Bölüm

I'm So Lonesome I Could Die
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Mayflower: http://tr.wikipedia.org/wiki/Mayflower

Shot: Küçük bardaklara ağır içki koyup tek dikişte bitirmeye denir.

18. dakikanın sonuna doğru "Honestly, he's really a good cook" diyor Nora. Ama söyleyişi Cook'tan çok cock'a benziyor. Babası da oraya takılıyor. Cock'un anlamı penistir. Kelime oyunu yapılıyor orada.

Yatağımdaki Düşman (Sleeping With The Enemy) :

Bir yerde "Genç Kurt" lafı geçiyor. Aslında orada Teen Wolf dizisine gönderme var.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.