Battlestar Galactica 2. Sezon 16. Bölüm full hd izle, Battlestar Galactica 2. Sezon 16. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Battlestar Galactica 2. Sezon 16. Bölüm

Sacrifice
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • boababKayıtlı Üye

    Yüksek bütçeli bir dizi olduğundan seyrediliyor. Konusuda yeni. Ancak mantıksız bazı yerleride var. Örneğin korkunç bir savaştalar ve 8 milyar kişiden 50bin kişi kalmışlar ama hala gazeteciler ordusu var, hükümet var. Para hala geçerli sanki eski işler kalmış, eski şehirlerinde yaşıyormuş gibi. Üstelik birde savaşta her yakını ölen yönetime savaş açıyor. Öyle olsa bizim teröristlerden ölen askerlerimizin her birinin ailesi hükümeti rehin almaya çalışırdı. starbucks da ayrı hikaye. Kadın sorumsuz eğlenceye düşkün kontrolsuz biri. Tamam savaşta kişisel başarılı olabilir ancak bu tür bir insan, erkek olsun kadın olsun önemli planlama yapamaz. Bu kişi, savaşacak orduyu planlıyor ve başarıyor. Buda mantıksız.
    0    0
    Cevap yazmak için üye ol.