Attack on Titan 3. Sezon 22. Bölüm full hd dizisi izle, Attack on Titan 3. Sezon 22. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Attack on Titan (Shingeki no kyojin) 3. Sezon 22. Bölüm

The Other Side of the Wall
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • CrayzNightmareKayıtlı Üye

    vay be ne sezondu ama…..son sezona geçeceğim için hem sonunda her şey sonuçlanacağı için sevinir ve hevesle izlerken hem de sona yaklaştığıma biteceği için üzülüyorum…


    63

    2