Aşk 101 1. Sezon 8. Bölüm netflix dizisinin bölümlerini türkçe dublaj bedava izle, Aşk 101 1. Sezon 8. Bölüm dizi türkçe dublaj seyret, Aşk 101 1. Sezon 8. Bölüm mobil türkçe dublaj netflix dizi bölümleri ücretsiz izle

Aşk 101 1. Sezon 8. Bölüm

Özel Biran
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Bölümü beğendiniz mi?
Aşk 101 Aşk 101 1. Sezon 8. Bölüm
Aşk 101
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 64 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • SezginMisafir

    Bok gibi bir final olmuş, teşekkürler


    347

    67