Arrested Development 3. Sezon 13. Bölüm full hd izle, Arrested Development 3. Sezon 13. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Arrested Development 3. Sezon 13. Bölüm

Development Arrested
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

* Mad Money - Çılgın Para
ABD'nin CNBC kanalında yayınlanan ve eski Hedge Fund yöneticisi Jim Cramer'ın büyük bir heyecanla sunduğu para-borsa programıdır.
Hisse senetlerinden gerçekten de çok iyi anlar. Çok heyecanlıdır, program boyunca yerinde durmaz. Bağırır, çağırır, usturuplu bir dille küfreder, bir şeyler kırar, fırlatır.

* Alpaka
Genelde Güney Amerika ve Peru'da bulunan evcilleştirilmiş küçük keçidir. Yünü çok değerlidir, haliyle bundan yapılan ürünler de pek pahalı olur.

* Alopesi - Saçkıran (Alopesi Areatada)
Saçlarda aniden yuvarlak saçsız alanlar oluşturacak şekilde dökülmeye sebep olan hastalıktır. Bilinmeyen br nedenle bağışıklık sistemi kendi hücrelerini yabancı görüp bunlarla savaşmaya başlar. Hastaların %1'inden azında vücut kılları da tamamen dökülür, bu durum "Alopesi Universalis" olarak adlandırılır. Halk dilinde ise bu hastalık çoğunlukla "saçkıran" olarak bilinir.

* Diz Kapağı Tepkisi - Knee-Jerk
Diz kapağının altındaki tendona hafifçe vurulduğunda bacağın refleksif olarak öne atması durumudur. Dizideki gibi bir deyim olarak kullanılması durumunda ise 'tepkisel olarak yapılan hareketler, düşünmeden verilen tepkiler' kastedilir.

* SEC - SPK (Sermaye Piyasası Kurulu)

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.