Detaylı Filtreleme

Apple Tv+ Dizileri

(IMDb: 9.0)
Dünya’ya en küçük yaratıkların gözünden bakma. Doğada az bilinen küçük canlıları sergileyen doğa belgesel dizisi, bu küçük canlıların hayatta kalmak için verdikleri savaşları ve yaptıkları doğa harikası işleri anlatıyor. Belgesel, sanki minik canlılarla iç içe yaşıyormuşçasına hissetmemizi sağlıyor. Yayınlanan fragmana göre ilk bölümde tanışacağımız canlı türü Cüce İpek Maymunu olacak gibi görülüyor. Ailenin yetişkin bireyleri bile bir avuç büyüklüğünde olduğundan dolayı, herkesin bu doğa belgeselini izledikten sonra tatlı canlı türünü sahiplenmek isteyeceği görülebilecek bir ihtimal.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Paul Rudd
Tür : Belgesel
Altı kıtada çekilen bu belgesel dizisi, hayvanların gece hayatlarını yakalamak için en son kamera teknolojisini kullanıyor ve daha önce hiç olmadığı kadar renkli olarak filme alınan yeni davranışları ortaya çıkarıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Tom Hiddleston
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.5)
The Morning Show, sabah saatlerinde yayınlanan popüler bir televizyon programının perde arkasında yaşananlara ışık tutuyor. Jennifer Aniston, yıllardır arka planda kaldıktan sonra programın asıl sunucusunun (Steve Carell) suçlamalar nedeniyle kovulmasının ardından programın yıldızı hâline gelen bir sunucuyu canlandırıyor. Reese Wiherspoon da kanalın programa yeni bir soluk getirmesi için işe aldığı yardımcı sunucuya hayat verecek.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Billy Crudup, Mark Duplass
Tür : Dram
(IMDb: 8.5)
New York Times'in en çok satan romanından uyarlama dizi oglu cinayetle suçlanan bir babanın hikayesine odaklanıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Chris Evans, Michelle Dockery, Jaeden Martell, Cherry Jones, Pablo Schreiber
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 8.4)
Program, Ewan McGregor’la arkadaşı Charley Boorman’ın motorla Latin Amerika’yı (Arjantin, Şili, Peru, Ekvador, Bolivia) arşınlamalarına odaklanıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ewan McGregor, Charley Boorman
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.4)
Servant, gizledikleri bir trajedinin yasını tutan bir çiftin hikayesini konu ediyor. Evli çift, yaşadıkları bu travmanın etkisinden bir türlü kurtulamaz. Yaşanan trajedi bir süre sonra çiftin evliliklerine de zarar vermeye başlar.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Nell Tiger Free, Rupert Grint, Phillip James Brannon
Tür : Dram
(IMDb: 8.4)
Canlı aksiyon dizisi, ev okulundan devlet okuluna giden 12 yaşındaki Josh Dubin'i ortaokulun sunduğu her şeyi deneyimlemeye hevesli olarak takip ediyor! Ancak bu süreçte Josh, tüm bir okul çocuğunun protez bacağının ötesini nasıl göreceğini ve onu kim olarak tanıyacağını da içeren yepyeni bir dizi zorlukla karşı karşıyadır. Ebeveynlerinin desteği ve en iyi arkadaşları Kyle ve Gabriella'nın yardımıyla Josh öğrenir, güler ve büyür, her gün daha fazlası için geri dönmeye can atar.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Logan Marmino, Peyton Jackson, Trinity Bliss, Joy Suprano, Stephen Schneider
Tür : Aile, Komedi
See
(IMDb: 8.3)
Dünya üzerindeki herkesin görme yetisinin Tanrı tarafından alındığı bir dönemde geçen See'de insanlar dokunarak ve hissederek yollarını buluyordur. Avcılıkla yaşamlarını sürdüren bu halkın aralarına ikiz bebekler doğar. Bu bebeklerin görme yetisi vardır. Halk, onları ya şeytani ya da mucizevi olarak adlandıracaktır. Bebekler, halk arasında büyük bir mücadele başlatır. Onu koruyanlar ve yok etmek isteyenler olarak ikiye ayrılırlar.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jason Momoa, Sylvia Hoeks, Alfre Woodard, Hera Hilmar, Christian Camargo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 7.8)
Dizide Kansas’ta amerikan futbolu koçluğunun ardından İngiltere’de futbolu bilmemesine rağmen bir futbol takımını çalıştıran Ted Lasso’nun hikayesi anlatılıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jason Sudeikis, Hannah Waddingham, Juno Temple, Jeremy Swift, Phil Dunster
Tür : Komedi
(IMDb: 7.7)
Shining Girls, büyük bir saldırıdan kurtulan bir muhabirin hikayesini konu ediyor. Kendisine saldıranların peşine düşen muhabirin hayatı, bu süreçte bambaşka bir hal alır.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Elisabeth Moss, Wagner Moura, Phillipa Soo, Chris Chalk, Amy Brenneman
Tür : Dram