Animal Kingdom 4. Sezon 5. Bölüm full hd izle, Animal Kingdom 4. Sezon 5. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Animal Kingdom 4. Sezon 5. Bölüm

Reap
Hata Bildir ×

Ses Sorunu Çözümü

* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*(20:21) "Tony Montana": Antonio "Tony" Montana, 1983 yılında Brian De Palma tarafından beyazperdeye aktarılan Yaralı Yüz filminde Al Pacino tarafından canlandırılan film karakteridir.
Filmde, Amerika Birleşik Devletleri'ne gelen Kübalı politik bir suçlu olan Tony Montana'nın girdiği uyuşturucu dünyasında yaşadıkları anlatılmaktadır.
Kaynak: Vikipedi https://tr.wikipedia.org/wiki/Tony_Montana

*(32:06) "Hunter S. Thompson" Hunter Stockton Thompson Amerikalı gazeteci ve yazar. Kendisi en çok 1972 yılındakı romanı Fear and Loathing in Las Vegas ile bilinmektedir.
Aşırı derecede uyuşturucu ve alkol kullanmakta idi
Kaynak: Vikipedi https://tr.wikipedia.org/wiki/Hunter_S._Thompson

*(34:52) "Craigslist" Craigslist, iş, konut, kişisel ürünler, hizmet alımı, konser vb. topluluk organizasyonları gibi ilanlar için bölümlerinin yanı sıra forum, özgeçmişler ile tartışmalar bölümlerinin de bulunduğu seri ilan sitesidir.
Kaynak: Vikipedi https://tr.wikipedia.org/wiki/Craigslist

*(35:36) "Skittles" Mars ve Wrigley şirketi tarafından üretilen meyve aromalı şeker.
Kaynak: Vikipedi https://tr.wikipedia.org/wiki/Skittles

Bölümü beğendiniz mi?
Animal Kingdom Animal Kingdom 4. Sezon 5. Bölüm
Animal Kingdom
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.