Alice 1. Sezon 2. Bölüm full hd dizisi izle, Alice 1. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Alice (2008) 1. Sezon 2. Bölüm

Night Two
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Caterpillar: Orjinal Alice hikayesinde elinde nargile türü bir hortum ile takılan bir tırtıl olduğundan ve dizide de o şekilde bir karaktere büründüğünden ötürü bu şekilde çevirildi.

Borogove: Orjinal hikayede tüyleri her yana saçılmış olan ve Harikalar Diyarı'na özgü bir kuş.
Dizinin ilk bölümünde altyazıda adı geçmediği ve kulakla da anlaşılamadığı için "geyik eti" şeklinde çevirmiştim (ateşte et yedikleri sahne), burada ise orijinalini bırakıyorum.

Bulaşkan: Çevreyi kirleten, diğer insanların da uyanmasını sağlamasından korkulan kişi anlamına gelebilecek en kolay kelime olması açısından bu şekilde çevrildi.

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
Alice (2008) afis
Alice (2008)
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 2. Bölüm
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.