After Life 2. Sezon 6. Bölüm full hd dizisi izle, After Life 2. Sezon 6. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

After Life 2. Sezon 6. Bölüm

Episode 6
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Bölümü beğendiniz mi?
After Life After Life 2. Sezon 6. Bölüm
After Life
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
2. Sezon 6. Bölüm
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • SılaMisafir

    Bu sezonu dört gözle bekliyordum ve hemen yüklediğiniz için teşekkür ederim 😊
    After life’ın bu sezonu sanırım bir sonraki sezon için ısındırma gibi oldu. Tony’nin kendini yeniden hayata adapte etmesinde yaşadıkları zorlukları daha iyi anlayabilmemiz için bazı olayları hızlandırmadan gelecek sezona bırakmışlar gibi geldi. Ama bu sezonda da tony’nin çevresindeki herkesin hayatına dokunarak kendini nasıl iyileştirdiğine tanık olmuş olduk. Ve bu sezondan bana kalan; eğer iyi hissetmek istiyorsan sevdiklerine iyilik yaparak başla 🙂


    28

    0